Podzimní Nákolácký sraz Sněžné 2013
Obsah pokračuje za reklamou
Pokračujte dolů pro další obsah
Album zobrazuje pouze fotky a videa ( z ). - zrušit filtraci.

Odstranění fotek a videí z alba

Vyberte všechny fotky či videa, které chcete smazat a potvrďte akci.

Název

Podzimní Nákolácký sraz Sněžné 2013

Popis

Podzimní sraz NaKole.cz ve dnech 26. 9. Až 29. 9. 2013 Sněžné, areál Adamos
26. 9. čtvrtek odpoledne, naložím Rádiuse a Radmilu na Budějovické, najedeme na Jižní spojku a míříme po D1 do Žďáru nad Sázavou, Sněžné. Cesta celkem dobrá, dálnice se opravuje, ale průjezdnost je plynulá, sjíždíme na 119 km a po silnici 353 dojedeme do vesnice Sněžné, v areálu Adamos už jsou někteří bikeři od středy. Organizátor strejda Libor nám přidělí pokoje, ubytujeme se a ve vstupní hale čekáme na další přijíždějící nákoláky. Mezitím ochutnáváme, co kdo přivezl, večeře dnes není, konzumujeme vlastní zásoby a že jich není málo. V jídelně se točí pivo, limo a víno.
27. 9. pátek ráno je chladné, auta lehce namrzlá, snídaně a v 9h přesně na minutu odjíždíme na trasu zvanou „Zelenohorská“. Zahříváme se šlapáním do kopce, silnice se houpe nahoru a dolů, ve vesnici Vysoká odbočujeme na žlutou značku a už z dálky je vidět barokní kostel Zelená hora. Sluníčko začíná hřát, fotíme, kocháme se výhledy a vstřebáváme atmosféru Santiniho stavby. Po modré značce dojedeme k Mamlasovi, po poli k Hamroňovi, tady strejda zjišťuje, že jedeme opačně, ale to nevadí, pokračujeme k Mamutovi a Rozštípené skále, vracíme se lesem po červené, kolem Koně a pak už po cyklostezce do Žďáru na oběd. Zastávka u zámku, pokračujeme po cyklostezce 5061 k Pilské nádrži. Cukrárna v Polničce, před Kadovem se zastavujeme u hříbků a pak ještě musíme ochutnat místní likér Kadovánek v Kadově a s posledním dnešním sluníčkem přijíždíme do Sněžné.
63 km 874m
Sobotní ráno je opět lehce mrazivé, po vydatnější snídani vyjíždíme opět v 9h, tentokrát na trasu „Maštalskou“ Z Adamosu hned do kopce po silnici, do Podlesí, po žluté, loukou a lesem, až opět vyjedeme na silnici do Pusté Rybné, Pusté Kamenice, Proseč, akorát je čas na oběd. Nasyceni, pokračujeme po trase č. 1 lesem, směr Toulcovy maštale. Zamykáme kola u stromů a procházíme skalní útvary. Po červené sjedeme do Jarošova, občerstvení na hřišti. Někdo ještě zastavuje na pivo a teplý čaj v Milovech a poslední dnešní dokopec a jsme v Adamosu.
66 km 1037m
Neděle slunečná a opět lehce mrazivá. Někdo balí a jede domů, nás pár posledních, co ještě nechtějí opustit pěkné místo a kamarády cyklisty se vydáváme na poslední dnešní a vlastně i letošní společnou vyjížďku. Ze Sněžného jedeme po červené kolem kavárny Hofr ve vesnici Drateničky, ještě mají zavřeno, tak pokračujeme lesem po 4022 asfaltové silničce až na cyklotrasu č. 1 Po žluté dojedeme pod Devět skal, zamykáme kola a jdeme na vrchol. Aeirline se rozdělí o Studentskou pečeť a stejnou cestou jedeme zpět. V kavárně už mají otevřeno a napečeno, takže příjemnou vyjížďku zakončujeme kávou, povidlovými i tvarohovými buchtami.
Podzimní cyklosraz končí, strejda Libor se vytáhl, výběr tras perfektní, počasí nádherné.
23 km

Období

září 2013

Statistiky

  • 127 fotek
  • - zobrazení
  • 0 se líbí

Fototechnika

Nokia 5530

Nastavení

Veřejné album

Vidí všichni lidé.

Přístupné pouze pro 18+

Vidí pouze lidé, kteří potvrdí svou plnoletost pro zobrazení obsahu 18+.

Skryté album

Vidí pouze lidé, kteří znají přesnou adresu alba.

Zakódované album

Vidí pouze lidé, kteří zadají kód, který nastavíte.

Nahlásit album
Reklama

Další alba autora

Podobná alba

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí...

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout
znovu

Také album můžete sdílet

Spustit prezentaci Zastavit
TIP Změny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotkuvideo tak objeví více lidí.
Podzimní Nákolácký sraz Sněžné 2013
Komentáře Přidat